BEZCŁOWY – Zamówienia są bezcłowe i dostarczane bezpośrednio do Twoich drzwi!
Topcoat

Półtrwałe Oje

Nasze produkty przeznaczone są dla profesjonalistów. Znajdziesz u nas zachwycające pastele i żywe kolory, które zachowują swój odcień i utrzymują się na paznokciach przez wiele tygodni. Marki, które dystrybuujemy, są znane na całym świecie ze względu na trwałość żelu, kolory, które nie pozostawiają śladów, idealnie wyprofilowany pędzel i kolor na nakrętce/butelce, który odzwierciedla rzeczywistość ostatecznego odcienia.

Żele kolorowe

Idealna farba UV zarówno do zaawansowanego malowania, jak i do prostego NailArt. Doskonale sprawdza się przy konturach, cieniach, cieniach i zdobieniach. Posiada warstwę dyspersyjną, a na dekoracje zalecamy warstwę wierzchnią.

Rozwiązania do usuwania

Czysty aceton kosmetyczny najwyższej jakości, niezbędny do usunięcia półtrwałego manicure.

Narzędzia i akcesoria

Profesjonalne akcesoria do manicure i pedicure: pilniki, palety, szablony konstrukcyjne, ołówki magnetyczne do efektu Cat Eye, kryształy Swarovski, podkładki ochronne oraz lampy LED / UV.

akryl

Dipping Powder to puder akrylowy, który nie wymaga do wyschnięcia lampy UV i jest lżejszy od półtrwałego lakieru do paznokci lub żelu! Wykonanie manicure pudrem akrylowym jest również niezwykle proste i składa się z 4 prostych kroków: nałożenie bazy, wbicie paznokcia w puder, zetrzeć pędzelkiem nadmiar pudru, nałożyć aktywator pudru, a następnie uszczelnić.

Podstawy gumowe

Bazy gumowe to bazy samopoziomujące o dużej lepkości, elastyczne i odporne. Zwiększ odporność półtrwałego lakieru do paznokci lub żelu UV nawet do 6 tygodni! Można nimi również wzmocnić naturalny paznokieć lub przedłużyć go poprzez niewielkie przedłużenie.