BEZCŁOWY – Zamówienia są bezcłowe i dostarczane bezpośrednio do Twoich drzwi!
Topcoat

Polityka prywatności

Agencja Creative Media jest wpisana do rejestru przetwarzania danych osobowych pod nr. 9876.

Do realizacji zamówień potrzebne są imiona i nazwiska, adresy do faktury i dostawy, daty rozliczeń oraz ważny numer telefonu. Używamy tych informacji do realizacji zamówienia i, w razie potrzeby, aby móc się z Tobą skontaktować.

Jeśli będziemy musieli się z Tobą skontaktować, otrzymasz wiadomość e-mail. W przypadku niepowodzenia drogą mailową postaramy się skontaktować z Tobą telefonicznie.

Akceptując regulamin zgadzasz się na otrzymanie potwierdzenia otrzymania zamówienia, a także innych informacji o statusie zamówienia.

Są sytuacje, w których musimy poprosić Cię o dodatkowe informacje (na przykład w celu kontroli bezpieczeństwa). Podczas ich zbierania postaramy się poinformować Cię o tym, w jaki sposób zamierzamy z nich korzystać.

Zgodnie z wymogami ustawy nr. 677/2001 o ochronie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i swobodnym przepływem tych danych, zmieniona i uzupełniona oraz ustawy nr. 506/2004 o przetwarzaniu danych osobowych i ochronie prywatności w branży komunikacji elektronicznej Agencja Creative Media ma obowiązek bezpiecznego i wyłącznie w określonych celach, aby zarządzać danymi osobowymi, które nam przekazujesz o Tobie, członkowi Twojej rodziny lub inna osoba. Celem zbierania danych jest potwierdzenie zamówienia.

Jesteście Państwo zobowiązani do podania danych, które są niezbędne do realizacji zamówień. Twoja odmowa uniemożliwia otrzymywanie zamówień. Zapisane informacje są przeznaczone wyłącznie do użytku przez operatora.

Zgodnie z ustawą nr. 677/2001, przysługuje Ci prawo dostępu, ingerencji w dane, prawo do niepodlegania indywidualnej decyzji oraz prawo do wniesienia sprawy do sądu. Jednocześnie przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania dotyczących Ciebie danych osobowych oraz żądania usunięcia danych. Aby skorzystać z tych praw, możesz przesłać pisemne, opatrzone datą i podpisane zgłoszenie do agencji Creative Media. Masz również prawo zwrócić się do sądu.

Jeśli którakolwiek z informacji o Tobie jest nieprawidłowa, poinformuj nas o tym jak najszybciej.

Konta (powiązane informacje) mogą być modyfikowane tylko przez właściciela adresu e-mail (w przypadku nieprywatnych adresów e-mail, takich jak użytkownik@yahoo.com, użytkownik@gmail.com itp.) Oraz przez posiadacz poczty elektronicznej, właściciel poczty lub domeny w przypadku prywatnych adresów e-mail (domeny zarejestrowane przez osoby fizyczne lub prawne).

Zalecamy korzystanie z adresów prywatnych (takich jak office@numefirma.ro) tym, którzy dokonują zakupów dla osób prawnych.