BEZCŁOWY – Zamówienia są bezcłowe i dostarczane bezpośrednio do Twoich drzwi!
Topcoat

Żele hybrydowe

Nasze produkty przeznaczone są dla profesjonalistów. Znajdziesz u nas zachwycające pastele i żywe kolory, które zachowują swój odcień i utrzymują się na paznokciach przez wiele tygodni. Marki, które dystrybuujemy, są znane na całym świecie ze względu na trwałość żelu, kolory, które nie pozostawiają śladów, idealnie wyprofilowany pędzel i kolor na nakrętce/butelce, który odzwierciedla rzeczywistość ostatecznego odcienia.

Roztwory przygotowawcze

Niezastąpiony do półtrwałego manicure! Base Coat zwiększa przyczepność podbudowy lub żelu, a nałożony na odpowiednio przygotowany paznokieć zapewnia doskonałą przyczepność i trwałą pracę. Top Coat dedykowany do półtrwałych lakierów do paznokci, żelu i akrylu zapewnia długotrwałą odporność i połysk, który nie blaknie z upływem czasu. Chroni kolory przed żółknięciem i nie odbarwia kolorów (czarny po malowaniu nie zmienia koloru na granatowy).

Żele konstrukcyjne

Żele konstrukcyjne jednofazowe niewymagające bazy, opracowane z myślą o zapewnieniu najwyższego komfortu dla technika. Ilość pyłu podczas piłowania jest minimalna, a cząsteczki kurzu nie unoszą się w powietrze. Żele różnią się gęstością, kolorem i elastycznością. Po utwardzeniu konstrukcję można przemodelować za pomocą akumulatora elektrycznego lub frezu.

Żele kolorowe

Idealna farba UV zarówno do zaawansowanego malowania, jak i do prostego NailArt. Doskonale sprawdza się przy konturach, cieniach, cieniach i zdobieniach. Posiada warstwę dyspersyjną, a na dekoracje zalecamy warstwę wierzchnią.

Rozwiązania do usuwania

Czysty aceton kosmetyczny najwyższej jakości, niezbędny do usunięcia półtrwałego manicure.

Obrazy olejne

Wzbogacony aminokwasami, czystą keratyną i witaminami A, E, D zapach olejków do skórek przywoła piękne wakacyjne wspomnienia przez cały rok.

Formy

Formy są używane razem ze stemplem do paznokci! Usuwa przezroczystą folię, która chroni formę przed zarysowaniami. Nałóż żel do stempli na powierzchnię formy, na pożądany wzór. Za pomocą skrobaczki usuń - szybkim ruchem - nadmiar żelu z formy. Naciśnij stempel na formie, aby skopiować model, a następnie nałóż, lekkim ruchem, stempel na paznokieć.

Narzędzia i akcesoria

Profesjonalne akcesoria do manicure i pedicure: pilniki, palety, szablony konstrukcyjne, ołówki magnetyczne do efektu Cat Eye, kryształy Swarovski, podkładki ochronne oraz lampy LED / UV.

Kit-uri

Nowa kolekcja VENALISA VIP3 jest oficjalna w Rumunii! 60 nowych odcieni czeka na odkrycie wyłącznie na www.topcoat.ro

akryl

Dipping Powder to puder akrylowy, który nie wymaga do wyschnięcia lampy UV i jest lżejszy od półtrwałego lakieru do paznokci lub żelu! Wykonanie manicure pudrem akrylowym jest również niezwykle proste i składa się z 4 prostych kroków: nałożenie bazy, wbicie paznokcia w puder, zetrzeć pędzelkiem nadmiar pudru, nałożyć aktywator pudru, a następnie uszczelnić.

Lampy LED/UV

Oferujemy Państwu najlepsze lampy LED/UV, od znanych producentów, którzy wprowadzili do świata stylistów niezawodne i bardzo dobrej jakości produkty. Diody LED mają żywotność 50 000 godzin. Zegar 10, 30, 60 i 99 * sekund. Funkcja Low Heat Mode (99 sekund), która stopniowo zwiększa moc diod LED, dzięki czemu proces polimeryzacji żelu na paznokciach przebiega stopniowo.

Umeblowanie

Lakiery do paznokci mogą pomóc w uzyskaniu wspaniałych manicure! Dostarczamy je pojedynczo zapakowane w gwintowane pudełeczko i można je nakładać (za pomocą pęsety lub patyczka bambusowego) na cały paznokieć lub w różnych modelach.