BEZCŁOWY – Zamówienia są bezcłowe i dostarczane bezpośrednio do Twoich drzwi!
Topcoat

Półtrwałe Oje

Nasze produkty przeznaczone są dla profesjonalistów. Znajdziesz u nas zachwycające pastele i żywe kolory, które zachowują swój odcień i utrzymują się na paznokciach przez wiele tygodni. Marki, które dystrybuujemy, są znane na całym świecie ze względu na trwałość żelu, kolory, które nie pozostawiają śladów, idealnie wyprofilowany pędzel i kolor na nakrętce/butelce, który odzwierciedla rzeczywistość ostatecznego odcienia.

Roztwory przygotowawcze

Niezastąpiony do półtrwałego manicure! Base Coat zwiększa przyczepność podbudowy lub żelu, a nałożony na odpowiednio przygotowany paznokieć zapewnia doskonałą przyczepność i trwałą pracę. Top Coat dedykowany do półtrwałych lakierów do paznokci, żelu i akrylu zapewnia długotrwałą odporność i połysk, który nie blaknie z upływem czasu. Chroni kolory przed żółknięciem i nie odbarwia kolorów (czarny po malowaniu nie zmienia koloru na granatowy).

Żele konstrukcyjne

Żele konstrukcyjne jednofazowe niewymagające bazy, opracowane z myślą o zapewnieniu najwyższego komfortu dla technika. Ilość pyłu podczas piłowania jest minimalna, a cząsteczki kurzu nie unoszą się w powietrze. Żele różnią się gęstością, kolorem i elastycznością. Po utwardzeniu konstrukcję można przemodelować za pomocą akumulatora elektrycznego lub frezu.

Żele kolorowe

Idealna farba UV zarówno do zaawansowanego malowania, jak i do prostego NailArt. Doskonale sprawdza się przy konturach, cieniach, cieniach i zdobieniach. Posiada warstwę dyspersyjną, a na dekoracje zalecamy warstwę wierzchnią.

Pigmenty

Rozwiązania do usuwania

Czysty aceton kosmetyczny najwyższej jakości, niezbędny do usunięcia półtrwałego manicure.

Obrazy olejne

Wzbogacony aminokwasami, czystą keratyną i witaminami A, E, D zapach olejków do skórek przywoła piękne wakacyjne wspomnienia przez cały rok.

Formy

Formy są używane razem ze stemplem do paznokci! Usuwa przezroczystą folię, która chroni formę przed zarysowaniami. Nałóż żel do stempli na powierzchnię formy, na pożądany wzór. Za pomocą skrobaczki usuń - szybkim ruchem - nadmiar żelu z formy. Naciśnij stempel na formie, aby skopiować model, a następnie nałóż, lekkim ruchem, stempel na paznokieć.

Narzędzia i akcesoria

Profesjonalne akcesoria do manicure i pedicure: pilniki, palety, szablony konstrukcyjne, ołówki magnetyczne do efektu Cat Eye, kryształy Swarovski, podkładki ochronne oraz lampy LED / UV.

Profesjonalny sprzęt

Profesjonalne odkurzacze SHEMAX gwarantują nieprzerwaną pracę przez 6 lat! Jakość użytych materiałów oraz szczególna uwaga poświęcona w procesie produkcji zapewniają doskonałe zbieranie kurzu powstającego podczas usuwania warstw żelu lub akrylu na paznokciach.

Kit-uri

Nowa kolekcja VENALISA VIP3 jest oficjalna w Rumunii! 60 nowych odcieni czeka na odkrycie wyłącznie na www.topcoat.ro

Umeblowanie

Lakiery do paznokci mogą pomóc w uzyskaniu wspaniałych manicure! Dostarczamy je pojedynczo zapakowane w gwintowane pudełeczko i można je nakładać (za pomocą pęsety lub patyczka bambusowego) na cały paznokieć lub w różnych modelach.