BEZCŁOWY – Zamówienia są bezcłowe i dostarczane bezpośrednio do Twoich drzwi!
Topcoat

Rosalind -  Magnes Cat Eye   Powiększ obraz

Rosalind - Magnes Cat Eye

3.89 zł  (VAT naliczony)

Magnes Rosalind potrzebny do wykonania manicure z efektem Kociego Oka. Magnes przyciąga drobinki z półtrwałego lakieru do paznokci, tworząc w ten sposób efekt kociego oka.

Sposób użycia:
1. Nałóż warstwę czarnego półtrwałego lakieru do paznokci, utwardź i nałóż drugą warstwę półtrwałego lakieru do paznokci w pożądanym kolorze Kociego Oka.
2. Ustaw magnes równolegle do gwoździa i utrzymuj go jak najmocniej nad gwoździem, w odległości 3-5 mm, przez około 20 sekund.
3. Utwardź paznokieć po gwoździu.


———

Wszystkie nasze produkty są w 100% ORYGINALNE i pochodzą bezpośrednio od oficjalnych producentów.

Zamówieniom Topcoat towarzyszą CERTYFIKATY ZGODNOŚCI potwierdzające jakość produktów.(5/5 gwiazdy)
Jestem bardzo zadowolona z otrzymanych produktów, a kolory są spektakularne. Dokładnie tak jak na stronie! Bardzo polecam lakiery Venalisa i na pewno wrócę jak najszybciej z nowym zamówieniem.
Denisa-Ionela P. – 19.11.2022
(5/5 gwiazdy)
Świetne produkty, a ty bardzo szybka, poprawna, a zamówienie otrzymałem szybciej niż się spodziewałem. Dziękuję! Na pewno wrócę na Twoją stronę. Polecam wszystkim!
Alina W. – 19.11.2022
(5/5 gwiazdy)
Jestem bardzo zadowolona z zamówionych produktów! W przyszłości zamówię więcej z tej strony, ponieważ są to produkty bardzo dobrej jakości. Nie miałam problemów z zamówieniem i będę polecać produkty Topcoat innym.
Babcia Krystyna – 12.11.2022
(5/5 gwiazdy)
Bardzo dobre produkty, szybka, szybka dostawa. Zamówiłbym ponownie i będę zamawiał ponownie. Produkty są dobrej jakości. Bądź tak pomocny, jak sobie życzę, a będziesz miał wielu klientów.
Adriana C. – 09.11.2022
(5/5 gwiazdy)
Bardzo zadowolony. Produkty wysokiej jakości! Szybka dostawa, produkty dotarły w stanie nienaruszonym! Polecam.
Anamaria S. – 27.10.2022
Zobacz więcej recenzji