BEZCŁOWY – Zamówienia są bezcłowe i dostarczane bezpośrednio do Twoich drzwi!
Topcoat

Strona głównaNarzędzia i akcesoriaMagnesyRozalindaRosalind - Magnes Cat Eye

Rosalind -  Magnes Cat Eye   Powiększ obraz

Rosalind - Magnes Cat Eye

3.69 zł  (VAT naliczony)

Magnes Rosalind potrzebny do wykonania manicure z efektem Kociego Oka. Magnes przyciąga drobinki z półtrwałego lakieru do paznokci, tworząc w ten sposób efekt kociego oka.

Sposób użycia:
1. Nałóż warstwę czarnego półtrwałego lakieru do paznokci, utwardź i nałóż drugą warstwę półtrwałego lakieru do paznokci w pożądanym kolorze Kociego Oka.
2. Ustaw magnes równolegle do gwoździa i utrzymuj go jak najmocniej nad gwoździem, w odległości 3-5 mm, przez około 20 sekund.
3. Utwardź paznokieć po gwoździu.


———

Wszystkie nasze produkty są w 100% ORYGINALNE i pochodzą bezpośrednio od oficjalnych producentów.

Zamówieniom Topcoat towarzyszą CERTYFIKATY ZGODNOŚCI potwierdzające jakość produktów.(5/5 gwiazdy)
Kolor i konsystencja są przepiękne! Długo szukałam tego odcienia błękitu To moje pierwsze zamówienie u Was, ale na pewno wrócę. Dziękuję!
Oana B. – 23.01.2024
(5/5 gwiazdy)
Produkty dotarły do mojego domu bardzo szybko. Zamówiłem i po dwóch dniach otrzymałem produkty. Na pewno zamówię ponownie. Mogę Cię tylko polecić.
Petra M. – 10.01.2024
(5/5 gwiazdy)
Jest gęsty, nie płynący i bardzo łatwo go kształtować i pracować z tym żelem. Kolor idealnie nadaje się do french manicure.
Monika B – 20.12.2023
(5/5 gwiazdy)
Zamawiałem kilka razy w firmie Topcoat i z każdego produktu byłem zadowolony. Kolory są ładnie napigmentowane, a żele budujące są bardzo trwałe. Cieszę się, że znalazłem ten sklep internetowy. Dzięki!
Bridget T. – 18.12.2023
(5/5 gwiazdy)
Praca z tym żelem jest bardzo łatwa. Naprawdę to lubie! Jest łatwy w aplikacji i doskonale sprawdza się w technice bez piłowania. To nie pierwszy raz, kiedy zamawiam ten żel i na pewno nie ostatni.
Gabriela B. – 27.11.2023
Zobacz więcej recenzji