BEZCŁOWY – Zamówienia są bezcłowe i dostarczane bezpośrednio do Twoich drzwi!
Topcoat

Makear -  Top Coat -  8ml   Powiększ obraz

Makear - Top Coat - 8ml

30.07 zł  (VAT naliczony)

Wykończenie dedykowane do lakieru półtrwałego, żelu i akrylu, które zapewnia długotrwałą odporność i połysk, który nie blaknie z upływem czasu.
Posiada warstwę dyspersyjną, którą należy przetrzeć środkiem czyszczącym. Zalecany dla techników pracujących z lampą UV / LED.
Chroni kolory przed żółknięciem i nie odbarwia kolorów (czarny po malowaniu nie zmienia koloru na granatowy).

Sposób użycia:
Ma konsystencję od średniej do wysokiej i jest samopoziomujący. Nałożyć średnią warstwę lekkimi ruchami i polimeryzować w lampie. Nie dotykamy paznokcia od razu po wyjęciu go z lampy. Zalecamy odczekanie około 15-20 sekund, aż blat ostygnie, aby uniknąć otępienia.

Ilość: 8ml
Lampa LED 48 W: 60 sekund
Lampa UV 36 W: 120 sekund


———

Wszystkie nasze produkty są w 100% ORYGINALNE i pochodzą bezpośrednio od oficjalnych producentów.

Zamówieniom Topcoat towarzyszą CERTYFIKATY ZGODNOŚCI potwierdzające jakość produktów.(5/5 gwiazdy)
Cześć! To moje pierwsze zamówienie na Topcoat. Oświadczam, że jestem zadowolony z produktów i terminowości. Lakiery Venalisa są super napigmentowane i dotarły bezpiecznie. Dziękuję, wrócę z kolejnym zamówieniem!
Julia M. – 01.10.2022
(5/5 gwiazdy)
Produkty Venalisa VIP4 są doskonałe! Zamówiłem pierwszy raz i przyznam, że miałem wątpliwości co do dokonanego wyboru. ale na pewno zamówię ponownie. Produkty są doskonałe!
Geanina C. – 29.09.2022
(5/5 gwiazdy)
Bardzo dobre produkty w przystępnej cenie! Odcienie wyglądają dokładnie tak, jak na stronie. Dostarczono je dość szybko, a ich opakowanie było na najwyższym poziomie. Wszystko przyszło całkowicie zapieczętowane. Polecam z miłością!
Dana Aleksander S. – 27.09.2022
(5/5 gwiazdy)
Polecam z pełnym przekonaniem! Produkty odpowiadają opisowi na stronie. Jeśli chodzi o dostawę, to była bardzo szybka, około 24 godzin. Mam nadzieję, że w przyszłości tak będzie.
Michał C. – 23.09.2022
(5/5 gwiazdy)
Jakość produktów jest bardzo dobra, a ceny bardzo przystępne! Semi-permanentny lakier do paznokci bardzo dobrze kryje i ma kremową konsystencję. Prawie same siedzą na gwoździu!
Marelda S. – 23.09.2022
Zobacz więcej recenzji