BEZCŁOWY – Zamówienia są bezcłowe i dostarczane bezpośrednio do Twoich drzwi!
Topcoat

Nowości na temat podstawowych żeli i powłok

Niezastąpiony do półtrwałego manicure! Base Coat zwiększa przyczepność podbudowy lub żelu, a nałożony na odpowiednio przygotowany paznokieć zapewnia doskonałą przyczepność i trwałą pracę. Top Coat dedykowany do półtrwałych lakierów do paznokci, żelu i akrylu zapewnia długotrwałą odporność i połysk, który nie blaknie z upływem czasu. Chroni kolory przed żółknięciem i nie odbarwia kolorów (czarny po malowaniu nie zmienia koloru na granatowy).

Co nowego w rozwiązaniach odtłuszczających

Profesjonalne odtłuszczacze do paznokci, które skutecznie usuwają tłuszcz z powierzchni i końcówek paznokcia. Podkłady ACID lub NON-ACID zwiększające przyczepność nałożonego żelu lub lakieru półtrwałego.

Nowości dotyczące półtrwałych lakierów do paznokci

Produkty Makear i Venalisa są przeznaczone dla profesjonalistów. W naszych kolekcjach znajdziesz urocze pastele i żywe kolory, które utrzymają swój odcień i utrzymują się na paznokciach przez wiele tygodni. Marka Makear jest rozpoznawana na całym świecie ze względu na trwałość żelu, kolory, które nie pozostawiają śladów, idealnie wyprofilowany pędzelek i kolor na wieczku, który odzwierciedla rzeczywistość ostatecznego odcienia.

Co nowego w rozwiązaniach do usuwania

Czysty aceton kosmetyczny najwyższej jakości, niezbędny do usunięcia półtrwałego manicure.