BEZCŁOWY – Zamówienia są bezcłowe i dostarczane bezpośrednio do Twoich drzwi!
Topcoat

Semi-permanentne lakiery do paznokci

Produkty Makear i Venalisa są przeznaczone dla profesjonalistów. W naszych kolekcjach znajdziesz urocze pastele i żywe kolory, które utrzymają swój odcień i utrzymują się na paznokciach przez wiele tygodni. Marka Makear jest rozpoznawana na całym świecie ze względu na trwałość żelu, kolory, które nie pozostawiają śladów, idealnie wyprofilowany pędzelek i kolor na wieczku, który odzwierciedla rzeczywistość ostatecznego odcienia.

Likwidacje Żele bazowe i krycie

Niezastąpiony do półtrwałego manicure! Base Coat zwiększa przyczepność podbudowy lub żelu, a nałożony na odpowiednio przygotowany paznokieć zapewnia doskonałą przyczepność i trwałą pracę. Top Coat dedykowany do półtrwałych lakierów do paznokci, żelu i akrylu zapewnia długotrwałą odporność i połysk, który nie blaknie z upływem czasu. Chroni kolory przed żółknięciem i nie odbarwia kolorów (czarny po malowaniu nie zmienia koloru na granatowy).

Likwidacje Żele kolorowe

Idealna farba UV zarówno do zaawansowanego malowania, jak i do prostego NailArt. Doskonale sprawdza się przy konturach, cieniach, cieniach i zdobieniach. Posiada warstwę dyspersyjną, a na dekoracje zalecamy warstwę wierzchnią.

Płynne pigmenty

Likwidacje Roztwory odtłuszczające

Profesjonalne odtłuszczacze do paznokci, które skutecznie usuwają tłuszcz z powierzchni i końcówek paznokcia. Podkłady ACID lub NON-ACID zwiększające przyczepność nałożonego żelu lub lakieru półtrwałego.

Rozwiązania do usuwania odprawy

Czysty aceton kosmetyczny najwyższej jakości, niezbędny do usunięcia półtrwałego manicure.

Folie prześwitowe

Folia transferowa służy do pokrywania całej powierzchni paznokcia lub do tworzenia niepowtarzalnych wzorów Nail Art. Folia pozostaje tylko w miejscu nałożenia specjalnego kleju do folii.

Matryce do odprawy

Formy są używane razem ze stemplem do paznokci! Usuwa przezroczystą folię, która chroni formę przed zarysowaniami. Nałóż żel do stempli na powierzchnię formy, na pożądany wzór. Za pomocą skrobaczki usuń - szybkim ruchem - nadmiar żelu z formy. Naciśnij stempel na formie, aby skopiować model, a następnie nałóż, lekkim ruchem, stempel na paznokieć.

Narzędzia i akcesoria do czyszczenia

Profesjonalne akcesoria do manicure i pedicure: pilniki, palety, szablony konstrukcyjne, ołówki magnetyczne do efektu Cat Eye, kryształy Swarovski, podkładki ochronne oraz lampy LED / UV.

Likwidacje odkurzaczy SHEMAX

Profesjonalne odkurzacze SHEMAX gwarantują nieprzerwaną pracę przez 6 lat! Jakość użytych materiałów oraz szczególna uwaga poświęcona w procesie produkcji zapewniają doskonałe zbieranie kurzu powstającego podczas usuwania warstw żelu lub akrylu na paznokciach.

Wyprzedaż akrylu

Dipping Powder to puder akrylowy, który nie wymaga do wyschnięcia lampy UV i jest lżejszy od półtrwałego lakieru do paznokci lub żelu! Wykonanie manicure pudrem akrylowym jest również niezwykle proste i składa się z 4 prostych kroków: nałożenie bazy, wbicie paznokcia w puder, zetrzeć pędzelkiem nadmiar pudru, nałożyć aktywator pudru, a następnie uszczelnić.

Dekoracje z odprawy

Lakiery do paznokci mogą pomóc w uzyskaniu wspaniałych manicure! Dostarczamy je pojedynczo zapakowane w gwintowane pudełeczko i można je nakładać (za pomocą pęsety lub patyczka bambusowego) na cały paznokieć lub w różnych modelach.