BEZCŁOWY – Zamówienia są bezcłowe i dostarczane bezpośrednio do Twoich drzwi!
Topcoat

Semi-permanentne lakiery do paznokci

Produkty Makear i Venalisa są przeznaczone dla profesjonalistów. W naszych kolekcjach znajdziesz urocze pastele i żywe kolory, które utrzymają swój odcień i utrzymują się na paznokciach przez wiele tygodni. Marka Makear jest rozpoznawana na całym świecie ze względu na trwałość żelu, kolory, które nie pozostawiają śladów, idealnie wyprofilowany pędzelek i kolor na wieczku, który odzwierciedla rzeczywistość ostatecznego odcienia.

Likwidacje Przygotowanie roztworów

Niezastąpiony do półtrwałego manicure! Base Coat zwiększa przyczepność podbudowy lub żelu, a nałożony na odpowiednio przygotowany paznokieć zapewnia doskonałą przyczepność i trwałą pracę. Top Coat dedykowany do półtrwałych lakierów do paznokci, żelu i akrylu zapewnia długotrwałą odporność i połysk, który nie blaknie z upływem czasu. Chroni kolory przed żółknięciem i nie odbarwia kolorów (czarny po malowaniu nie zmienia koloru na granatowy).

Likwidacje Żele kolorowe

Idealna farba UV zarówno do zaawansowanego malowania, jak i do prostego NailArt. Doskonale sprawdza się przy konturach, cieniach, cieniach i zdobieniach. Posiada warstwę dyspersyjną, a na dekoracje zalecamy warstwę wierzchnią.

Rozwiązania do usuwania odprawy

Czysty aceton kosmetyczny najwyższej jakości, niezbędny do usunięcia półtrwałego manicure.

Narzędzia i akcesoria do czyszczenia

Profesjonalne akcesoria do manicure i pedicure: pilniki, palety, szablony konstrukcyjne, ołówki magnetyczne do efektu Cat Eye, kryształy Swarovski, podkładki ochronne oraz lampy LED / UV.

Likwidacje odkurzaczy SHEMAX

Profesjonalne odkurzacze SHEMAX gwarantują nieprzerwaną pracę przez 6 lat! Jakość użytych materiałów oraz szczególna uwaga poświęcona w procesie produkcji zapewniają doskonałe zbieranie kurzu powstającego podczas usuwania warstw żelu lub akrylu na paznokciach.

Wyprzedaż akrylu

Dipping Powder to puder akrylowy, który nie wymaga do wyschnięcia lampy UV i jest lżejszy od półtrwałego lakieru do paznokci lub żelu! Wykonanie manicure pudrem akrylowym jest również niezwykle proste i składa się z 4 prostych kroków: nałożenie bazy, wbicie paznokcia w puder, zetrzeć pędzelkiem nadmiar pudru, nałożyć aktywator pudru, a następnie uszczelnić.